Laughing

Pust, pust, širokih ust

LaughingPustni torek smo učenci razredne stopnje preživeli malo bolj široko, postrani, glasno, smeje.

Slike vseh učencev od 1. do 4. razreda si lahko ogledate v galeriji pod rubriko 1.razred – PUST.

Pouk ni bil čisto običajen. Ponekod so bile kar maškare namesto učiteljic. Učencev ni bilo v šolo. Namesto njih so v klopeh sedeli klovni, kraljične, lovci, rožice, čebelice, metuljji, vojaki, Indijanci in druge vesele pojave. Za malico so nas kuharice razveselile s pravim pustnim krofom z marelično marmelado. O, kako je bil sladek. Potem smo se nekateri odpravili na pustni sprevod po Jesenicah, obiskali Dom Franceta Berglja, nekateri pa smo rajali v šoli. Z veseljem smo z glasnim rajanjem, igranjem na inštrumente in vriskanjem zmotili pouk učencev višje stopnje. Upamo, da nam je zimo uspelo pregnati.