NA NAŠI ŠOLI GOSTILI DRŽAVNO TEKMOVANJE “KAJ VEŠ O PROMETU?”

V soboto, 28. 6. 2022, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje Kaj veš o prometu? Gostili smo 29 najboljših slovenskih osnovnošolcev, ki jim prometni predpisi in vožnja z ovirami ne predstavljajo nobenih težav.

Po registraciji udeležencev je sledil kratek kulturni program, ki so ga obogatile tri učenke naše šole in zapele venček pop skladb.

Kmalu za tem pa je sledilo čisto pravo tekmovanje – reševanje testov o cestno prometnih predpisih in vožnja po poligonu in Jesenicah.

Vreme nam žal ni bilo naklonjeno, a učenci so pokazali pravo borbenost in dobro voljo ter z nalogami odlično opravili. Po okusnem kosilu smo se zbrali v šolski dvorani in razglasili najboljših deset učencev. Zmaga pa je tokrat romala v Mislinjo. Čestitke vsem učencem in njihovim mentorjem!

BESEDILO: ga. Mateja Cuznar Zadnik

FOTO: ga. Angelica Podoš