NAŠE ODBOJKARICE DRŽAVNE PODPRVAKINJE!

V sredo, 25. maja 2022, je v Hočah pri Mariboru potekalo državno prvenstvo v odbojki za starejše učenke. Naše odbojkarice so nas razveselile z odličnim drugim mestom v Sloveniji. Učenke so odigrale še zadnji dve tekmi in prvo tekmo zmagale proti domačinkam, ki so imele izjemno podporo 400-ih navijačev na tribuni.

Našim se je uspelo osredotočiti na igro in z borbenostjo ter odlično igro v drugem in tretjem nizu priti do zmage. Drugo tekmo proti OŠ Ankaran so prvi niz izgubile (27: 25), nato pa popustile in tekmo izgubile. Tako so naslov državnih prvakinj osvojile učenke OŠ Ankaran, drugo učenke OŠ Toneta Čufarja Jesenice in tretje domačinke OŠ Hoče.

Ekipo OŠ Toneta Čufarja Jesenice so zastopale: kapetanka Maša Malovrh, Loti Rode, Ajla Huskić, Ajla Jusić, Alina Agović, Neža Klarić, Neža Marija Vavtar, Ela Tatarević, Manca Šlibar, Naja Smolej, Tara Podnar, Lana Rozman, Zala Rode, Tia Halilov. Kot navijačice so bile prisotne še Lana Hodžić, Sanja Mrkonjić, Melina Burnić in Anaja Deumić. Alina Agović je bila izbrana za najboljšo podajalko na turnirju.

Čestitamo našim učenkam za odlično drugo mesto!

BESEDILO in FOTO: ga. Darja Ambrožič