ZAHVALA ZA DONACIJE V ŠOLSKI SKLAD

V naši šoli se trudimo kar največ postoriti sami, ampak lahko le z vašimi prispevki, donatorskimi sredstvi podjetij in posameznikov, uresničimo naše cilje in zagotovimo otrokom nekaj malega razvedrila več.

Poslali smo okoli 45 prošenj za donacijo našim poslovnim partnerjem. Tudi večina staršev naših učencev je darovalo v šolski sklad. Skupaj se je nabralo 1.088 €.

V času delovanja smo že porabili nekaj sredstev v vrednosti 103,46 €, za zimsko šolo v naravi, za učence 5. razreda. Na računu nam je ostalo 984,54 €.

Veseli nas, da se v vse večjem številu nesebično odzivate in naša prizadevanja podpirate celo z denarnimi sredstvi. Vsem darovalcem se iz srca zahvaljujemo.

Ravnateljica, Branka Ščap, prof. RP