TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

Tako kot vse druge šole in vrtci po Sloveniji smo tudi mi v petek, 18.11.2011 pripravili tradicionalni slovenski zajtrk. Učenci in zaposleni smo uživali v dobrotah, ki so nam jih za zajtrk podarila različna podjetja ter kmetije.
thumb_DSC_0504

thumb_DSC_0502Naša šola je dobila jabolka integrirane pridelave sadjarstva Blanca, mleko in maslo slovenskega porekla so nam podarile Ljubljanske mlekarne, kruh podjetje Mlinotest, slovenski med pa so nam pripeljali iz Medexa.

DSC_0501

Učenci so se dobro odzvali na povabilo. Zajtrk so imeli na voljo od 7.00 do 7.55. Nekateri so celo rekli, da bi radi zajtrk redno uživali kar v šoli. Kljub temu, da tak izbor hrane pri malici ne velja za ravno priljubljenega, pa so to jutro živila pojedli s pravim užitkom. Na zajtrku smo se učencem pridružili tudi učitelji in ravnateljica. Za dobro vzdušje in postrežbo pa je poskrbelo kuharsko osebje s kuharjem Marjanom na čelu.
thumb_DSC_0499 thumb_DSC_0498 thumb_DSC_0508

Saša Femc Knaflič