TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI

V petek, 12.10.2012 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Vprašanja so bila kar zahtevna, vendar so se nekateri učenci redno udeleževali priprav, zato so bili rezultati zelo dobri. Tekmovanja se je udeležilo 11 učencev, 9 jih je prejelo bronasto priznanje (Tadeja Peternel, Bianca Stojkovič Sovilj, Nina Rupik, Katjuša Krupenko, Janja Razingar, Urša Lešnjak, Sara Papec, Lara Willewaldt in Vili Ristov).
Tadeja Peternel, Bianca Stojkovič Sovilj in Nina Rupnik so dosegle najvišje število točk na naši šoli, zato so se uvrstile na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 24.11.2012 na OŠ Draga Bajca v Vipavi. Punce so se res dobro pripravile na tekmovanje, zato so vse tri dosegle srebrno priznanje in za las zgrešile tudi zlatega. Doseženo število točk naših učenk in tudi vseh drugih udeležencev si lahko ogledate na spletni strani Zveze društev diabetikov pod rubriko Šolska tekmovanja.
Čestitke za trud in zaslužen uspeh!
Saša Femc Knaflič, mentorica