PLES – SKRIVNOSTNI JEZIK DUŠE

ČUDOVIT POMLADANSKI NASTOP NAŠIH PLESALK

Ljubitelji plesa so si na naši šoli imeli priložnost ogledati spomladanski plesni nastop. 26. maja so učenke, ki obiskujejo izbirni predmet ples in neobvezni izbirni predmet umetnost, pokazale svoje plesne korake. Predstavile so se nam tudi v predstavitvenem videu, kjer so nam razkrile, kaj jim pomeni ples. Na odru naše šole smo imeli prvič priložnost videti plesno koreografijo v čisto drugačni obliki, in sicer naše najmlajše plesalke so se predstavile skozi izrazni ples.

Pogrešali bomo učenke, ki v letošnjem šolskem letu zapuščajo naše šolske klopi in so po devetih letih plesnega ustvarjanja nastopile zadnjič. Nekatere učenke pa so prvič imele priložnost nastopiti pred množico. Vse plesalke so se odlično odrezale in s svojim odnosom pokazale veliko pripadnost plesu.

BESEDILO in FOTO: ga. Zehra Biščević