Plakat za Guinnesov rekord

Naša šola je bila povabljena k postavljanju Guinnessovega rekorda v simultanem barvanju notranjih površin. Na naši šoli bomo 18. maja barvali hodnike.
Foto kolaž.
DSC_0098

Družba Helios bo ob tej priložnosti poskrbela za potrebni material (barve, čopiči, zaščitna oblačila itd.) in k sodelovanju povabila prostovoljce. Skupaj bomo tako prebarvali hodnike naše šole. Za izbor barv bo poskrbel strokovnjak, zato bo novo okolje vzpodbudno in učnemu procesu prijazno. Pri samem barvanju bodo prisotni tako strokovnjaki Heliosa, kot mojstri slikopleskarji, tako da bo barvna prenova hodnikov potekala poučno in nadzorovano.

V sklopu obveščanja o dogodku pa so otroci v podaljšanem bivanju že v sredo, 10. aprila, začeli z barvanjem mega plakata za Guinnesovo knjigo rekordov pred našo šolo. Do zaključka akcije bomo pobarvali še nekaj podobnih plakatov na različnih lokacijah po Jesenicah.