IMG_0118

Naj knjiga

NAJ KNJGA po izboru učencev je tekmovanje, ki poteka v naši knjižnici do konca maja 2011. Namenjeno je vsem učencem od 1. do 9. razreda. Zbirajo lahko med leposlovnimi in strokovnimi knjigami, ki so si jih kdajkoli izposodili v naši knjižnici. Izdelali bomo lestvico desetih najbolj priljubljenih knjig na rdečih, modrih in zelenih policah.

Med učenci, ki bodo glasovali, bomo izžrebali dva in ju nagradili.

NAJ KNJIGA – namenjena učencem ali staršem po izboru učiteljev in ostalih pedagoških delavcev šole pa  poteka vzporedno. Z oddajo listka bodo le-ti izbrali knjige,  za katere menijo, da bi bile lahko v pomoč učencem pri razumevanju samega sebe in soljudi ter pri reševanju težav, s katerimi se srečujejo. Starši naj bi v njih dobili koristne nasvete, kako ugnati samovoljne mladoletnike. Pomagale bi jim razumeti jih in jih motivirati za to, da bi si najstniki znali postaviti sebi primerno visoke cilje in jim slediti.

IMG_0118

IMG_0120

Rezultati bodo objavljeni na razstavnem panoju knjižnice in na spletni strani šole (zavihek Knjižnica).