Čarovnik Grega in Brihtne face

Učenci Podaljšanega bivanja smo sodelovali na natečaju Brihtne face in dobili nagrado – nastop čarovnika Grega.

Čarovnik nas je obiskal in pričaral uro zabave, smeha, pesmi, plesa…

Preberite si nekaj vtisov učencev o čarovnikovem nastopu in si oglejte slike v galeriji.

17052011_17

Čarovnik Grega je zanimiv čarovnik. Včasih goljufa, včasih pa zares čara, včasih je tudi smešen. Z njim smo peli, se žgečkali, smejali in se špikali.

Čarovnik Grega je pel pesmi in čaral. Otroci smo mu pomagali. Raztrgal je časopis in ga nato začaral skupaj, v en kos. Stol se je premikal. Armando je bil Lučka. Delili smo si poljubčke.

Všeč mi je bilo, ko je Grega hotel začarati stojalo, da bi padlo, pa se je premaknil stol. Všeč mi je bilo, ko smo se vsi smejali.

Čarovnik Grega je bil zabaven. Najbolj mi je bilo všeč, ko se je luč prižigala in ugašala. Všeč mi je bila pesmica o Ježku in Lučki. Žgečkali smo se in pikali. Nekaj otrok je z njim čaralo na odru.

Najbolj so mi bile všeč čarovnije, zabavala sem se, ko smo plesali.

Nastop čarovnika Grega mi je bil všeč. Najbolj sem se zabaval, ko je premikal stol. Dobra je bila tudi čarovnija z lučko.

Čarovnik Grega je smešen in zabaven. Ni mi bilo všeč, ko sem bil na odru in sem prdnil.

Všeč mi je bilo, ko je čarovnik Grega začaral stol, da se premikal in ko je Tina na odru prdnila.

Čarovnik Grega je bil zabaven tudi takrat, ko je pripravljal oder za svoj nastop. Ko smo mu pomagali pospraviti je tudi čaral in nas zabaval.