Spletno srečanje za starše

Ljudska univerza Jesenice organizira spletno srečanje za starše, spodaj si lahko preberete njihovo povabilo.

Starši kako ste?

Izobraževanje na daljavo…

Nihče nas ni na to pripravil, nobene vaje ni bilo, vsi smo bili bolj ali manj postavljeni pred dejstvo – učili se bomo drugače. Kaj to pomeni za učitelje? Kakšne pogoje za delo imajo otroci? Predvsem pa… kako ob ostalih obveznostih, ki jih starši imamo, najdemo moč za motivacijo otrok, da izpolnjujejo obveznosti, ki jih prinaša učenje na daljavo.

Dobimo se v četrtek, 23. 4. 2020 ob 17. uri v spletni aplikaciji Jitsi Meet. Res je, da za sodelovanje potrebujete pametni telefon ali računalnik opremljen z video sistemom, a srečanje ponuja sodelovanje tudi tistim, ki se ne želite izpostavljati. Kako? Kamera lahko ostane izklopljena… dovolj je, da Vas slišimo.

Z nami bodo strokovni delavci, učitelji… vsi z enim samim namenom. Prispevati “svoje uho”, podporo, ideje, razmišljanje, da bomo zmogli.

Prijave na: katarina.bertoncelj@lu-jesenice.net ali 04 5833 802

Ljudska univerza Jesenice