Projekt Zdrava šola 2020/21

Med prednostnimi nalogami naše šole, opredeljenimi v vzgojnem načrtu, je tudi skrb za urejenost šole in njene okolice, ki zagotovo pripomore k bolj zdravemu načinu življenja in prijetnejšemu bivanju. Vsaka naloga pa je precej lažja, če se je lotimo z zavedanjem, da smo za šolo in njeno okolico odgovorni vsi in da zanju naredimo največ takrat, kadar sodelujemo.
Pobuda, na kakšne načine lahko naredimo življenje v šoli prijetnejše, je vzniknila na razredni skupnosti 7. a razreda. Idej kar ni zmanjkalo!

Pri tehniki in tehnologiji smo se tako lotili izdelave ptičjih hišic. Z njimi smo polepšali okolico šole in pokazali, da nam je mar tudi za naravo.

Več fotografij učencev 7. a razreda pri delu in njihovih izdelkov si lahko ogledate TUKAJ.

Besedilo in fotografije: Laura Čebulj Cenc