NALIVNIKE IN SVINČNIKE SMO ZAMENJALI ZA RAČUNALNIKE

Pouk v letošnjem šolskem letu na srečo še vedno poteka v šoli brez videokonferenc in šolanja na daljavo. Ker pa učenci vseeno želimo ostati v dobri »računalniški formi«, smo v tem in preteklem mesecu vsi učenci od 4. do 9. razreda opravili tehniški dan računalniškega opismenjevanja. Na njem smo se naučili nekaj novega in ponovili tisto, kar znamo že iz preteklih letih. V programu PowerPoint smo izdelali zanimive predstavitve ter pisali in oblikovali besedila v programu Word.

Kljub temu da si nikakor ne želimo pouka za računalniki, smo po tehniškem dnevu bolje pripravljeni tudi na to, da pri šolskem delu kdaj pa kdaj odložimo svinčnike in nalivnike in se pogumneje lotimo dela in učenja z računalniki.

Katrin Čehajić, 8. c