NAJ BO VSAK DAN ČIM BOLJ AKTIVEN

Pozdravljeni!

Dnevi hitro minevajo in že smo v 3. oz. 4. tednu pouka na daljavo. Sedaj pa smo se že skoraj povsem navadili na drugačno obliko pouka, kajne? Včasih je kar težko krmariti med samostojnim delom, za katerega navodila dobite v spletnih učilnicah ali na spletni strani šole, in udeležbi na Zoom srečanjih. Le-ta so najboljša, saj se s sošolci in z učitelji ter izvajalci pomoči vsaj vidite, kakšno rečete, se kdaj pošalite in tako vsaj malo začutite tisti “pravi” pouk.

Z veseljem prebiramo vaša sporočila ali sporočila vaših staršev, ki so polna prekrasnih fotografij s potepanj po okolici Jesenic. Človek bi si kar nadel pohodne čevlje in jo mahnil v hribe. Pe še vreme nam je tako zelo naklonjeno!

Pa si poglejmo, kako nekateri izmed vas znate kvalitetno preživeti prosti čas.

Luka, Katja in Maks pri soočenju s Tončkovimi izzivi.

V hribe pa se je pogumno podal tudi tretješolec Adin in nas razveselil s prekrasnima fotografijama.

Adin na Belški planini (Svečici).
Po sončne žarke je včasih potrebno malo višje.

Toliko za pričetek novega šolskega tedna. V prihodnje pa vas razveselimo še s kakšno vašo fotografijo, ki nas bo, verjemite, prepričala v to, da brž odpremo kuharsko knjigo in se lotimo peke slaščic.

Uspešen začetek tedna!

BESEDILO: ga. Mateja Cuznar Zadnik