Jesenice zbirajo 100 ton papirja

Spoštovani starši, skrbniki, dragi sodelavci in vsi, ki želite pomagati!

Zveza društev prijateljev mladine Jesenice vsako leto poskrbi za brezplačno letovanje učencev jeseniških šol, katerih družine si letovanja za otroke ne zmorejo privoščiti. Z dobrodelnimi akcijami zberejo sredstva, ki jih potem namenijo za letovanje otrok.

V letošnjem letu jim zaradi izrednih razmer večine teh akcij ni uspelo izpeljati. Po pogovorih med predstavniki šol in člani ZDPMJ se je porodila ideja, če bi skupaj izvedli VSEJESENIŠKO akcijo zbiranja starega papirja.

V prihodnjem tednu bomo med ponedeljkom, 8. junija, in sredo, 10. junija, na parkirišču TVD Partizan Jesenice organizirali akcijo zbiranja starega papirja.

Namen je, da bi se povezali vsi Jeseničani in skupaj zbrali 100 ton starega papirja.

Vabimo vas, da se akciji odzovete in s tem omogočite letovanje otrokom, ki bi sicer v letošnjem ostali brez letovanja na morju.

Akcija bo potekala vse dni med 7.00 in 18.00 uro. Vse, kar je potrebo storiti, je, da doma zberete čim več starega papirja in izločite karton. Papir odpeljite do zbirne točke pri TVD Partizanu, kjer ga bodo prostovoljci iz vašega avtomobila prestavili v zbirni kontejner.

Verjamemo, da se bomo znova, kot že tolikokrat doslej, uspeli potruditi in v trenutkih, ko je najtežje, »stopili skupaj« in otrokom omogočiti čofotanje na morju.

V imenu vseh, ki akcijo organiziramo, VELIKA HVALA za pomoč.

Predsednik ZDPMJ:

Miloš Jenkole