SONCE, MORJE, WINDSURFANJE IN UČENCI 3.A

Nekega jutra,

ko je sonce sijalo za oblaki,

smo se učenci 3.A odpeljali

na nepozabni izlet…

Navadni avtobus smo spremenili v windsurf bus, ki nas je odpeljal v Izolo. Tam sta nas pričakala Nina in Matej iz Quiksilver windsurf šole in nam odprla čarobno skrinjo skrivnosti jadranja na deski. Najprej smo preizkusili naše znanje o opremi na kopnem, potem pa se z deskami in jadri pognali v presenetljivo toplo morje. Ali smo že omenili, da je vmes sonce pregnalo oblake? 🙂 Med čakanjem na deskanje, smo raziskovali morsko obalo, se igrali, plavali, nabrali celoletno zalogo školjk in si privoščili kepico ali dve sladoleda. Imeli smo se super, krasno, špasno… in se z novimi majicami, ki nam jih je podarila Nina, odpeljali proti domu z mislijo: »Kakšen kulski dan!« Vi pa lahko to preverite v galeriji slik.

Hvala starši za vso pomoč pri zbiranju starega papirja, da smo si s tem lahko omogočili našo dogodivščino.

Hvala tudi ekipi Quiksilver windsurf  šole (windsurfer.si) in še posebej inštruktorjema Nini in Mateju za brezplačni tečaj deskanja in obilo dobre volje, smeha, zabave in potrpljenja.  Res so super!