AKCIJSKI NAČRT IZVAJANJA POUČEVANJA NA DALJAVO

Pozdravljeni učenci, starši in skrbniki.

Upam, da ste vsi zdravi in kar se da okoliščinam prijetno preživljate čas. S sodelavci se trudimo, da bi vam na kar najbolj dostopen način pripravili pouk na daljavo. Ker je za vse nas to zahteven projekt, se sproti učimo in poskušamo narediti stvari čim bolj enostavne in prijazne vam uporabnikom. Tukaj ne bo šlo brez pomoči staršev oz. skrbnikov, zato se vam za vaš trud in čas že vnaprej zahvaljujem. Dobil sem precej pozitivnih informacij z vaše strani, zato verjamem, da bomo s skupnimi močmi prebrodili trenutno situacijo.

V kolikor imate za učitelje in druge strokovne delavce šole kakršno koli vprašanje ali bi jih radi povprašali za kak nasvet, smo vam na voljo preko el. pošte. Seznam kontaktov dobite na spodnji povezavi:

Na spletni strani šole si lahko ogledate tudi t. i. Akcijski načrt izvajanja poučevanja na daljavo, v katerem so navedeni podatki o poteku pouka na daljavo:

akcijski načrt dela na daljavo_18_3_2020

Bodite doma in ostanite zdravi.

Gaber Klinar,
ravnatelj